سیمان آبیک تیپ 2 پاکت حمل کامیونی در غرب شهر تهران

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 70  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  70,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

خرید سیمان آبیک تیپ 2

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.
  • حمل کامیونی در محدوده غرب تهران تا اتوبان اشرفی اصفهانی.
  • تناژ خودروهای حامل به صورت دقیق می باشد.

9,200 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیون
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان آبیک
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان آبیک تیپ 2 پاکت :

سیمان پاکتی آبیک حمل کامیونی ویژه حمل در شهر تهران می باشد. وزن پاکت های این محصول 50 کیلوگرم می باشد. خودروهای حمل کننده این محصول کامیون با ظرفیت 10 تن معادل 200 پاکت و کامیون با ظرفیت 15 تن معادل 300 پاکت می باشند که می توانید با توجه به ظرفیت مورد نیاز خود اقدام به ثبت سفارش محصول نمایید. تمام مراحل ثبت سفارش اعم از خرید، آماده سازی، بارگیری، حمل به آدرس شما و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین در صورت تمایل می توانید مبلغ سفارش را در محل نیز پرداخت نمایید. برای این منظور در صفحه ثبت سفارش روش پرداخت را COD انتخاب نمایید. برای خرید سیمان آبیک تیپ 2 پاکت از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. پشتیبانی زمنت به صورت تمام وقت و 24 ساعته در خدمت شما می باشد.

 

 

 

 

 

 

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

26 محصول مشابه یافت شد

منو