سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت حمل خاوری

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 30  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  30,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان نیزار قم تیپ 2

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

11,400 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیونت
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان نیزار قم
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان نیزار قم حمل خاوری

این محصول به شکل پاکتی و ویژه حمل در شهر تهران می باشد. پاکت های این محصول 50 کیلوگرمی می باشد. خودروی حامل این محصول کامیونت با ظرفیت حمل 120 پاکت می باشد. در صورتی که نیاز به سیمان بیشتری داشته باشید، این محصول به صورت حمل کامیونی نیز در زمنت موجود می باشد. برای خرید سیمان نیزار قم پاکتی حمل خاوری از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. تمام مراحل ثبت سفارش، بارگیری، ارسال سفارش و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین پشتیبانی زمنت به صورتی 24 ساعته و تمام وقت در خدمت شما می باشد. در صورتی که تمایل دارید مبلغ سفارش را در محل پرداخت نمایید در صفحه ثبت سفارش روش پرداخت را COD انتخاب نمایید. با خرید اینترنتی سیمان نیزار قم یک خرید ساده، سریع و مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

26 محصول مشابه یافت شد

منو