سیمان شاهرود تیپ 2 پاکت حمل خاوری در شهر تهران

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 40  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  40,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان شاهرود تیپ 2 پاکت حمل خاوری

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

12,200 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیونت
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان شاهرود
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان شاهرود تیپ 2 پاکت حمل خاوری

این محصول به صورت پاکتی و ویژه شهر تهران می باشد. وزن هر پاکت 50 کیلوگرم می باشد. خودروی حامل این محصول کامیونت (خاور) با ظرفیت حمل 120 پاکت می باشد. بعد از ثبت سفارش توسط شما زمنت اقدام به بارگیری و ارسال سفارش شما می کند. همچنین تمام مراحل خرید شما مانند ثبت سفارش، آماده سازی، بارگیری، ارسال و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای خرید سیمان شاهرود پاکتی حمل خاوری از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین این محصول به صورت حمل کامیونی نیز در سایت موجود می باشد. پشتیبانی زمنت به صورت 24 ساعته و تمام وقت در خدمت شما می باشد. با خرید اینترنتی سیمان شاهرود یک خرید ساده، سریع و مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو