سیمان شاهرود تیپ 2 فله در جنوب شرق استان تهران [پاکدشت،ورامین،پیشوا، قرچک و ...]

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 80  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  80,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان شاهرود تیپ 2 فله حمل جنوب شرق

  • قیمت محصول بر حسب تن و به عنوان قیمت تمام شده برای مشتری می باشد.
  • برای خرید سیمان فله از زمنت، باید ابتدا شهر و سپس خودروی حامل خود را انتخاب نمایید.
  • تناژ سیمان فله فیکس نمی باشد و پس از بارگیری مقدار دقیق آن مشخص می شود.  در صورت کمتر بودن مقدار بعد از بارگیری، مبلغ آن بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

155,000 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
کارخانه تولید کننده سیمان شاهرود
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان فله
منطقه حمل جنوب شرق تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان شاهرود تیپ 2 فله حمل در جنوب شرق تهران

این محصول به شکل فله و ویژه حمل در جنوب شرق استان تهران شامل شهرهای قرچک، ورامین، پیشوا، جوادآباد، شریف آباد، پاکدشت و ... می باشد. بارگیری این محصول به صورت مستقیم از کارخانه انجام می شود. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای زمنت وارد کارخانه سیمان شاهرود شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می نمایند. تمام مراحل ثبت سفارش اعم از خرید، آماده سازی، بارگیری، ارسال و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین می توانید مبلغ سفارش را در محل نیز پرداخت نمایید. برای این منظور در مرحله ثبت سفارش روش پرداخت را COD انتخاب نمایید. برای خرید سیمان شاهرود پاکتی جنوب شرق استان تهران از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. پشتیبانی زمنت به صورت 24 ساعته در خدمت شما می باشد. با خرید اینترنتی سیمان شاهرود یک خرید ساده، سریع و مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو