سیمان نیزار قم تیپ 2 فله [حمل در جنوب شرق تهران]

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 110  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  110,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان نیزار قم تیپ 2 فله

  • قیمت محصول بر حسب تن و به عنوان قیمت تمام شده برای مشتری می باشد.
  • برای خرید سیمان فله از زمنت، باید ابتدا شهر و سپس خودروی حامل خود را انتخاب نمایید.
  • تناژ سیمان فله فیکس نمی باشد و پس از بارگیری مقدار دقیق آن مشخص می شود.  در صورت کمتر بودن مقدار بعد از بارگیری، مبلغ آن بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

151,000 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
کارخانه تولید کننده سیمان نیزار قم
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان فله
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

سیمان نیزار قم تیپ 2 فله حمل جنوب شرق تهران

سیمان نیزار تیپ 2 فله ویژه حمل در جنوب شرق استان تهران شامل شهرهای قرچک، ورامین، پیشوا، جوادآباد، شریف آباد، پاکدشت و ... می باشد. همچنین این محصول به صورت حمل برای تهران نیز در زمنت موجود می باشد به محض ثبت سفارش، خودروهای زمنت وارد کارخانه سیمان شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می کنند و بلافاصله به آدرس مشتری برای تخلیه بار مراجعه می کنند. خودروی حامل سیمان فله تریلی با ظرفیت 29 تن می باشد. . برای خرید سیمان نیزار قم فله ویژه جنوب شرق از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. تمام مراحل خرید شما مانند ثبت سفارش، آماده سازی، بارگیری، ارسال به آدرس شما و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. با خرید اینترنتی سیمان نیزار قم فله ویژه جنوب شرق یک خرید سریع، ساده و مقرون به صرفه را تجربه نمایید. همچنین پشتیبانی زمنت به صورت تمام وقت در خدمت شما می باشد.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو