سیمان شاهرود تیپ 2 فله حمل در شهر تهران

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 80  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  80,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان شاهرود تیپ 2 فله

  • قیمت محصول بر حسب تن و به عنوان قیمت تمام شده برای مشتری می باشد.
  • برای خرید سیمان فله از زمنت، باید ابتدا شهر و سپس خودروی حامل خود را انتخاب نمایید.
  • تناژ سیمان فله فیکس نمی باشد و پس از بارگیری مقدار دقیق آن مشخص می شود.  در صورت کمتر بودن مقدار بعد از بارگیری، مبلغ آن بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

155,000 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
کارخانه تولید کننده سیمان شاهرود
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان فله
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان شاهرود تیپ 2 فله حمل در تهران

این محصول به صورت فله و ویژه حمل در شهر تهران می باشد. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای زمنت وارد کارخانه سیمان شاهرود شده و اقدام به بارگیری سیمان مورد نیاز شما می کنند. سپس به آدرس شما مراجعه و اقدام به تخلیه سفارش می کنند. خودروی حامل این محصول تریلی می باشد که ظرفیتی معادل 29 تن دارد. همچنین سیمان شاهرود به شکل پاکت نیز در سایت موجود می باشد. این محصول برای منطقه های دیگر مانند جنوب شرق استان تهران نیز در سایت موجود می باشد. برای خرید سیمان شاهرود فله برای منطقه تهران از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. تمام مراحل خرید شما مانند ثبت سفارش، آماده سازی، بارگیری، ارسال و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین می توانید مبلغ این سفارش را در محل نیز پرداخت نمایید. برای این منظور هنگام ثبت سفارش روش پرداخت را COD انتخاب نمایید. زمنت تجربه ای متفاوت در خرید آنلاین مصالح ساختمانی. خرید سیمان شاهرود از زمنت.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو