سیمان شمال تیپ 2 پاکت حمل کامیونی در غرب شهر تهران

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 75  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  75,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان شمال تیپ 2 پاکت

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.
  • حمل کامیونی در محدوده غرب شهر تهران تا اتوبان اشرفی اصفهانی.

9,900 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیون
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان شمال
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان شمال تیپ 2 پاکت

این محصول به صورت پاکت و ویژه حمل در استان تهران می باشد. وزن هر پاکت معادل 50 کیلوگرم می باشد. خودروی حامل این محصول کامیون 12 تن با ظرفیت 240 پاکت و کامیون 16 تن با ظرفیت 320 پاکت می باشد. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروی های زمنت وارد انبارهای این شرکت شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می نمایند. بعد از بارگیری خودروهای حامل به آدرس شما مراجعه و اقدام به تخلیه می کنند. با خرید سیمان شمال به صورت آنلاین از زمنت یک خرید سریع و ساده را تجربه کنید. همچنین می توانید مبلغ سفارش را در محل نیز پرداخت نمایید. برای این منظور در مرحله ثبت سفارش روش پرداخت را COD انتخاب نمایید. تمام مراحل خرید شما مانند ثبت سفارش، آماده سازی سفارش، بارگیری، ارسال و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. پشتیبانی زمنت به صورت 24 ساعته در خدمت شما می باشد.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو