سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت حمل کامیونی [حمل در جنوب شرق تهران]

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 90  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  90,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت (جنوب شرق)

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

9,250 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان نیزار قم
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل جنوب شرق تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت حمل کامیونی جنوب شرق استان تهران

این محصول به صورت پاکتی می باشد. وزن هر پاکت 50 کیلوگرم می باشد. این محصول ویژه حمل در جنوب شرق استان تهران شامل شهرهای ورامین، پیشوا، پاکدشت، قرچک، شریف آباد، جوادآباد و ... می باشد. خودروی حامل این محصول کامیون می باشد که ظرفیتی معادل 17 تن یا 340 پاکت دارد. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای حامل وارد انبار زمنت شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می کنند. سپس سفارش شما به آدرس شما ارسال و تحویل می شود. شما می توانید وجه سفارش را در محل نیز پرداخت نمایید. همچنین هزینه حمل محصول رایگان می باشد و شما بعد از ثبت سفارش هیچ هزینه اضافه پرداخت نخواهید کرد. شما می توانید با خرید سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت ویژه جنوب شرق از زمنت یک خرید سریع و لذت بخش را تجربه کنید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو