سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت حمل تریلی [حمل در جنوب شرق تهران]

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 150  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  150,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت (جنوب شرق)

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

9,100 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان نیزار قم
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل جنوب شرق تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت حمل تریلی (جنوب شرق تهران)

این محصول به شکل پاکت و ویژه حمل در جنوب شرق استان تهران شامل شهرهای ورامین، پاکدشت، قرچک، پیشوا، جوادآباد، شریف آباد و ... می باشد. وزن هر پاکت 50 کیلوگرم و خودروی حامل این محصول تریلی با ظرفیت 29 تن یا 540 پاکت می باشد. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای حامل برای بارگیری وارد انبارهای زمنت می شوند.پس از اتمام باریگری سفارش به آدرس شما ارسال و تخلیه می شود. حمل محصول به صورت رایگان می باشد و شما هیچ هزینه اضافه ای بعد از ثبت سفارش پرداخت نخواهید کرد. همچنین در صورتی که تمایل دارید می توانید وجه سفارش را در محل و پس از تحویل سفارش پرداخت نمایید. برای پرداخت در محل در مرحله پرداخت مبلغ سفارش روش COD را انتخاب نمایید. با خرید سیمان نیزار قم به صورت آنلاین از زمنت یک خرید سریع، ساده و لذت بخش را تجربه کنید. همچنین تمام مراحل از زمان ثبت سفارش شامل آماده سازی، بارگیری، حمل محصول لحظه به لحظه با پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو