سیمان شاهرود تیپ 2 پاکت حمل خاوری در جنوب شرق استان تهران [پاکدشت،ورامین،پیشوا، قرچک و ...]

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 30  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  30,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان شاهرود تیپ 2 پاکت حمل خاوری (جنوب شرق تهران)

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

11,850 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیونت
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان شاهرود
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل جنوب شرق تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان شاهرود تیپ 2 پاکت حمل خاوری ویژه جنوب شرق استان تهران :

این محصول به صورت پاکتی و ویژه حمل در جنوب شرق استان تهران شامل شهرهای ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، جوادآباد، شریف آباد و دیگر شهرهای جنوب شرق استان تهران می باشد. وزن هر پاکت 50 کیلوگرم می باشد و خودروی حامل این محصول کامیونت (خاور) می باشد که ظرفیت حمل 120 پاکت را دارد. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای حامل وارد انبارهای زمنت شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می کنند. سپس سفارش به آدرس شما ارسال و تخلیه می شود. همچنین شما می توانید مبلغ سفارش را پس از تحویل سفارش در محل پرداخت نمایید. برای این منظور در مرحله ثبت سفارش، روش پرداخت COD را انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که نیاز به سیمان بیشتری دارید، این محصول به صورت حمل کامیونی و حمل تریلی ویژه جنوب شرق تهران نیز در سایت موجود می باشد. با خرید سیمان شاهرود به صورت آنلاین از زمنت، یک خرید سریع، ساده، مقرون به صرفه و لذت بخش را تجربه کنید. همچنین تمام مراحل سفارش شما، شامل آماده سازی، بارگیری، حمل و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

15 محصول مشابه یافت شد

منو