سیمان آبیک تیپ 2 فله [حمل در غرب تهران]

جدید

سیمان آبیک تیپ 2 فله

  • قیمت محصول بر حسب تن محاسبه می گردد.
  • برای خرید سیمان فله از زمنت، باید ابتدا شهر و سپس خودروی حامل خود را انتخاب نمایید.
  • تناژ سیمان فله فیکس نمی باشد و پس از بارگیری مقدار دقیق آن مشخص می شود.  در صورت کمتر بودن مقدار بعد از بارگیری، مبلغ آن بلافاصله به حساب شما واریز می شود.
  • سیمان فله تیپ 2 آبیک حمل در غرب تهران تا اتوبان اشرفی اصفهانی

151,000 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
کارخانه تولید کننده سیمان آبیک
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان فله
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان آبیک تیپ 2 فله ویژه حمل در تهران

این محصول به صورت فله می باشد و توسط خودروهای کامیون و تریلی حمل می شود. ظرفیت هر کامیون 17 تن و ظرفیت هر تریلی 29 تن می باشد. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای زمنت وارد کارخانه شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می کنند. بعد از اتمام بارگیری سفارش به آدرس شما ارسال و تخلیه می شود. همچنین می توانید مبلغ سفارش را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید، برای این منظور در صفحه ثبت سفارش در قسمت پرداخت مبلغ روش COD را انتخاب نمایید. با خرید سیمان آبیک تیپ 2 فله به صورت آنلاین از زمنت یک خرید ساده، سریع و مقرون به صرفه را تجربه خواهید کرد. همچنین تمام مراحل سفارش شما مانند آماده سازی، بارگیری، حمل سفارش به آدرس شما و ... توسط پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین این محصول به شکل پاکتی نیز در زمنت موجود می باشد.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

26 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

منو