سیمان آبیک مرکب پاکت حمل کامیونی

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 30  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  30,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

خرید آنلاین سیمان آبیک مرکب

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیون
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان آبیک
تیپ سیمان مرکب
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان آبیک مرکب حمل کامیونی ویژه تهران

این محصول ویژه شهر تهران و به صورت پاکتی می باشد. وزن هر پاکت 50 کیلوگرم می باشد. خودروی حامل این محصول کامیون می باشد.  کامیون های حامل این محصول 10 تن معادل 200 پاکت و 15 تن معادل 300 پاکت می باشند. بعد از ثبت سفارش توسط شما، خودروهای حامل وارد انبارهای زمنت شده و اقدام به بارگیری سفارش شما می کنند. بعد از اتمام بارگیری، خودروی حامل به آدرس شما ارسال می شود. همچنین شما می توانید مبلغ سفارش را به صورت پرداخت در محل و بعد از تحویل سفارش پرداخت نمایید. برای پرداخت در محل در هنگام ثبت سفارش در مرحله پرداخت روش COD را انتخاب نمایید. تمام مراحل سفارش شما مانند آماده سازی، بارگیری، حمل سفارش و ... توسط پیامک به اطلاع شما می رسد. با خرید سیمان آبیک مرکب به صورت آنلاین از زمنت، یک خرید ساده، سریع و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

23 محصول مشابه یافت شد

منو