سیمان آبیک پوزولان پاکت حمل کامیونی

زمنت بن
در صورت پرداخت آنلاین این محصول شما 30  زمنت بن دریافت میکنید و می توانید در خریدهای بعدی از بن های خود استفاده نمایید
ارزش زمنت بن دریافتی:  30,000 تومان
حداکثر زمنت بن قابل استفاده برای دریافت تخفیف برای این محصول بی نهایت می باشد.

جدید

سیمان آبیک پوزولان

  • قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد.
  • برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

9,000 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل کامیون
نوع سیمان سیمان خاکستری
وزن پاکت 50 کیلوگرم
کارخانه تولید کننده سیمان آبیک
تیپ سیمان پوزولان
شکل سیمان پاکت
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان آبیک پوزولان پاکت حمل کامیونی :

سیمان آبیک پوزولان پاکت حمل کامیونی ویژه منطقه تهران می باشد. خودروهای حامل این محصول کامیون 10 تن با ظرفیت 200 پاکت سیمان و کامیون 15 تن با ظرفیت 300 پاکت سیمان می باشند. پاکت های این محصول 50 کیلوگرمی می باشد. برای خرید سیمان آبیک پوزولان می توانید از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. بعد از ثبت سفارش توسط شما خودروهای زمنت اقدام به بارگیری سفارش شما می کنند. بعد از اتمام بارگیری سفارش به آدرس شما ارسال می شود. تمام مراحل خرید شما مانند ثبت سفارش، آماده سازی سفارش، بارگیری، ارسال و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین می توانید مبلغ این سفارش را در محل نیز پرداخت نمایید. برای این منظور در مرحله روش های پرداخت گزینه COD را انتخاب نمایید. پشتیبانی زمنت به صورت 24 ساعته و تمام وقت در خدمت شما می باشد.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

23 محصول مشابه یافت شد

منو