سیمان کویر کاشان تیپ 2 فله [حمل در تهران]

جدید

سیمان کاشان تیپ 2 فله

  • قیمت محصول بر حسب تن و به عنوان قیمت تمام شده برای مشتری می باشد.
  • برای خرید سیمان فله از زمنت، باید ابتدا شهر و سپس خودروی حامل خود را انتخاب نمایید.
  • تناژ سیمان فله فیکس نمی باشد و پس از بارگیری مقدار دقیق آن مشخص می شود.  در صورت کمتر بودن مقدار بعد از بارگیری، مبلغ آن بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

150,000 تومان

- +

 
مشخصات محصول
خودروی حامل تریلی
نوع سیمان سیمان خاکستری
کارخانه تولید کننده سیمان کاشان
تیپ سیمان تیپ 2
شکل سیمان فله
منطقه حمل تهران
 
توضیحات

خرید آنلاین سیمان کاشان تیپ 2 فله :

سیمان کاشان تیپ 2 فله برای حمل در تهران و منطقه جنوب شرق آزادگان تا شمال آزادگان می باشد. خودروهای حامل این محصول کامیون با ظرفیت حمل 17 تن و تریلی با ظرفیت حمل 29 تن می باشند. بعد از ثبت سفارش توسط شما بلافاصله سفارش شما بارگیری و برای شما ارسال می شود. همچنین تمام مراحل اعم از خرید، آماده سازی سفارش، حمل سفارش و ... توسط پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. پشتیبانی زمنت نیز به صورت 24 ساعته و تمام وقت در خدمت شما عزیزان می باشد. برای خرید سیمان کاشان تیپ 2 فله از همین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین می توانید مبلغ سفارش خود را در محل نیز پرداخت نمایید. برای این منظور در صفحه ثبت سفارش روش پرداخت را COD انتخاب نمایید.

 
چرا خرید از زمنت

چرا از زمنت خرید کنیم و چگونه به زمنت اعتماد کنیم ؟

مجوزهای فعالیت در فضای اینترنت :

زمنت دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. همچنین زمنت دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد می باشد که به معنای این است که زمنت مورد تایید دولت و سازمان های مرتبط می باشد و کاربران می توانند به زمنت اعتماد کنند.

پشتیبانی قدرتمند :

زمنت دارای 50 خط تلفن می باشد که توسط یک خط تلفن 5 رقمی به شماره 72219 هدایت می شوند و کاربران می توانند با شماره سراسری 72219 تماس بگیرند. شماره تلفن سراسری از دلایل دیگری است که می توانید به زمنت اعتماد کنید.

پرداخت در محل :

شما می توانید هر میزان که نیاز دارید از زمنت سفارش دهید و هزینه آن را بعد از تحویل بار در محل پرداخت نمایید. هزینه محصول در زمنت به عنوان هزینه نهایی می باشد و شما هیچ مبلغ اضافه تری را قبل و بعد از سفارش پرداخت نخواهید کرد.

23 محصول مشابه یافت شد

منو