سیمان نیزار قم یکی از محبوب ترین سیمان های تولید داخل هم اکنون در زمنت موجود می باشد. در این دسته بندی محصولات سیمان نیزار قم که در زمنت موجود می باشد را مشاهده می کنید. زمنت بستری امن و سریع برای خرید آنلاین سیمان نیزار قم برای شما مشتریان گرامی فراهم نموده است. شما می توانید سیمان نیزار قم مورد نیاز خود را انتخاب و به سادگی و در کمتر از 1 دقیق...

سیمان نیزار قم یکی از محبوب ترین سیمان های تولید داخل هم اکنون در زمنت موجود می باشد. در این دسته بندی محصولات سیمان نیزار قم که در زمنت موجود می باشد را مشاهده می کنید. زمنت بستری امن و سریع برای خرید آنلاین سیمان نیزار قم برای شما مشتریان گرامی فراهم نموده است. شما می توانید سیمان نیزار قم مورد نیاز خود را انتخاب و به سادگی و در کمتر از 1 دقیقه سیمان خود را سفارش دهید. قیمت سیمان نیزار قم نیز از سمت زمنت به عنوان بهترین قیمت تضمین می شود. زمنت بستری امن و سریع برای خرید آنلاین سیمان | سیمان نیزار قم

بیشتر

سیمان نیزار قم 

 • سیمان نیزار قم تیپ 2 قیمت محصول با هزینه حمل می باشد و به عنوان قیمت تمام شده بدون هیچگونه هزینه اضافی به مشتری تحویل می گردد. برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

  14,850 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • سیمان نیزار قم تیپ 2 فله قیمت محصول بر حسب تن و بدون کرایه حمل می باشد. برای خرید سیمان فله از زمنت، باید ابتدا شهر و سپس خودروی حامل خود را انتخاب نمایید. تناژ سیمان فله فیکس نمی باشد و پس از بارگیری مقدار دقیق آن مشخص می شود.  در صورت کمتر بودن مقدار بعد از بارگیری، مبلغ آن بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

  170,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • سیمان نیزار قم تیپ 2 پاکت (جنوب شرق) قیمت محصول بدون هزینه حمل می باشد. برای ثبت سفارش این محصول باید از قسمت "خودروی حامل" ابتدا خودروی حامل سیمان خود سپس تعداد خودرو مورد نیاز را انتخاب نمایید.

  10,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف