زمنت احترام زیادی برای حریم شخصی کاربران خود قائل است. ما به اطلاعاتی مانند نام، آدرس، ایمیل و شماره تلفن شما برای ثبت و پیگیری سفارش های شما نیاز داریم. ما از این اطلاعات برای پردازش و ارسال سفارش شما استفاده می کنیم. از آنجا که فعالیت های زمنت کاملا قانونی می باشد، شما می توانید در هنگام خرید درخواست ارائه فاکتور رسمی دهید، به همین دلیل وارد کردن اطلاعاتی مانند کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی الزامی است. تمام مکاتبات زمنت با مشتریان توسط آدرس ایمیل و شماره تلفن هایی که مشتریان در حساب کاربری خود ثبت می کنند انجام می شود.

همچنین ممکن است زمنت برای ارتباط با مشتریان، بهبود وبسایت و امکانات مورد نیاز مشتریان، از اطلاعات مشتریان مانند پیامک و ایمیل استفاده کند و برای مشتریان پیامک و ایمیل ارسال نماید. همچنین مشتریان در صورتی که دوست ندارند پیامک و ایمیل برای آنها ارسال شود می توانند اشتراک خود در خبرنامه های زمنت را لغو کند. برای اشتراک خود تنها کافی است روی گزینه لغو اشتراک در پیامک و ایمیل های زمنت کلیک نمایید.

تنها شماره ای که با آن زمنت برای مشتریان خود پیامک ارسال می کند شماره 30002101000000 می باشد.

زمنت ممکن است نظرات کاربران را در راستای رعایت قوانین وبسایت ویرایش کند. همچنین اگر پیام های ارسالی توسط کاربران و مشتریان مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد زمنت می تواند از این اسناد برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربران می باشد و به همین دلیل برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده، این اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که به دلیل عدم رعایت موارد فوق باشد، به عهده کاربر می باشد.

زمنت برای حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران خود تمام توان خود را به کار میگیرد و تلاش ما بر آن است که تجربه خریدی امن و آسان را برای کاربران خود فراهم کنیم و بهترین خدمات را به آن ها ارائه دهیم.