درباره شرکت یاسا مهر پاکدشت(زمنت) :

شرکت یاسا مهر پاکدشت (زمنت) افتخار دارد که برای اولین بار با جامع ترین و کامل ترین سامانه خرید آنلاین سیمان توسط سه پلتفرم وبسایت، نرم افزار سیستم عامل اندروید و نرم افزار سیستم عامل IOS در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

خرید آنلاین سیمان :

خرید سیمان توسط سامانه زمنت بسیار ساده می باشد و تنها در یک مرحله می توانید تمام سیمان مورد نیاز خود را سفارش دهید. ثبت سیمان در وبسایت به صورت 24 ساعته می باشد. زمنت دارای چندین انبار در تهران و اطراف تهران می باشد و به همین دلیل همیشه سیمان مورد نیاز شما در زمنت موجود می باشد. سیمان هم از انبارهای زمنت و گاها از کارخانه به صورت مستقیم بارگیری و ارسال می شوند.  می توانید با خاطری آسوده خرید سیمان خود را از زمنت انجام دهید. سفارش های شما در زمنت سریعا پذیرش و بارگیری و آماده ارسال می باشند.

قیمت سیمان در زمنت :

شاید برای شما کاربران گرامی سوال باشد که چرا قیمت سیمان در زمنت تا این حد مناسب می باشد ؟ زمنت دارای انبارهای فوق العاده بزرگ و وسیع در شهر و اطراف تهران می باشد و حجم خرید این شرکت بسیار بسیار بالا می باشد. گاها تولید چند ماه یک کارخانه را پیش خرید می کند و با قیمت فوق العاده مناسبی سیمان ها را تهیه و انبار می کند. به همین دلیل قیمت سیمان در زمنت برای مصرف کننده نهایی بسیار مناسب می باشد.

خودروهای حامل سیمان :

خودروهایی که پس از خرید سیمان توسط شما برای حمل بار شما استفاده می شوند متعلق به زمنت می باشد و به همین دلیل حمل سیمان در تهران کاملا رایگان می باشد.

چند تصویر از انبارهای زمنت را در ادامه مشاهده می کنید :