درباره ما

این شرکت از سال 1388 بطور رسمی فعالیت خود را در قالب حقوقی و با هدف خدمت رسانی در حوزه تأمین، تهیه و توزیع لوازم و مصالح ساختمانی آغاز نموده است.

بهره گیری از پشتوانه تجارت و فعالیت های مذکور بصورت خانوادگی از دهه 50 نیز مسیر را برای حضور در عرصه خدمات رسانی تسهیل نمود. طی سالیان متمادی با اخذ عاملیت از شرکت های مختلف تولید سیمان و ایجاد شبکه مویرگی فروش و توزیع سیمان های سفید و خاکستری و انواع گچ خاک، آهک و ... مدیران این مجموعه را برآن داشت تا در زمینه گسترش خدمات و فعالیت و حوزه کاری و محصولات گام های بلندتری بردارند.

طی سالهای 1350 تا به امروز با ایجاد امکانات فروشگاهی و انبار مصالح و لوازم ساختمانی موفق به شناسایی بخش عظیمی از بازار و تأمین اقلامی از جمله انواع سیمان های خاکستری با تیپ ها و رده های مقاومت مختلف، سیمان چاه نفت و سیمان های سفید با خلوص و کیفیت های بالا و نیز گچ، شن، ماسه، خاک، آهک، و ... همچنین اخذ نمایندگی از بهترین برندهای تولید کننده موتور، لوازم و تجهیزات اتاق آسانسور، چینی بهداشتی، کاشی ، سرامیک و شیرآلات بهداشتی و همچنین سنگ فرش بتنی و موزائیک و ... و ارائه محصولات به سازندگام معتبر شرکت های بتنی معظم و پروژه های مطرح استان تهران و استان های همجوار به کسب اعتبار و اعتماد متخصصین و فعالان عرصه ساختمان و نیز مشتریان محترم نموده است.

ما در این شرکت و تحت عنوان و برند تجاری ثبت شده زمنت (zement) کماکان اعتقاد داریم خدمات مناسب، سرعت پاسخگویی، کیفیت بالای محصولات باعث حفظ و تداوم خدمت رسانی به مشتریان بی نظیر این مجموعه بوده است.